SON DAKİKA

newsstv24
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Newsstv24.com, Türkiye’den sektördeki kurumsal ve bireysel aktörlere ve dolayısıyla gazetecilere gazetecilere ileriye giden yolu, gazetecilik uygulamalarında eğitim vermeyi ve bu alandaki gelişmeleri anlatmayı hedefliyor.

Bu amaçla iki farklı işlem gerçekleştirir: Dijital işlem ve eğitim setleri. Dijital operasyonumuz bugün gazetecilik endüstrisi, yükselen gazetecilik teknolojileri ve sektörde yükselen finans modelleri ile ilgili tartışmalara odaklanıyor.

Hedeflerimiz

Gazetecilik endüstrisinde artan profesyonellik.
Gazetecilere, teknolojik yeniliklere duyarlı ve hızla uyum sağlama gücüne sahip yeni profesyonelleri sunmak.
İfade özgürlüğü krizi ortamında yaratıcı yöntemler kullanarak haberleri okuyucularının yanına getirebilecek gazetecilere rehberlik etmek.
Medya endüstrisinde yıllardır çalışan gazetecilerin bilgilerinin tazelenmesi, yeni döneme hazırlanması.
Eğitim setleri ile kurumların dijital okuryazarlık sorunlarına cevap aramak.

İşimiz

Web operasyonlarımız Rutin dijital olarak etkinliklerimizin farklı bir parçası olarak, aşağıda yer alan kategorilerdeki bize ait orijinal makaleler vede çeviriler yayınlamaya başladık: İş modelleri üzerine, dijital olarak güvenlik, gazetecinin birer araç kutusu, haberler odası, sosyal olarak ağ ve topluluklar oluşturma. Çalışmalarımızda çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledik. Türk gazeteciler ve medya girişimcileri, sürekli değişen medya ortamında sürdürülebilir bir ortam oluşturmak için kendi haber odanızı veya haber odanızı oluşturmakta ve uygun zaman içinde kalmak zorunda oldukları bilgisini sağlıyoruz.

Türkiye’deki azınlık gazetelerine video hikayeleri gibi video içeriklerinde uzmanlaştık. farklı modüller veri gazeteciliği ve veri görselleştirme konusunda uzmanlaşmıştır ve buradan erişilebilir. akademik projelerimizin video odaklı veri gazeteciliği prömiyeri gecesinde, Türkiye’deki çeşitli topluluk projelerinden birçok akademisyen ve gazeteci bizi tebrik etti ve bunun gibi odaklı eğitim videoları beklediklerini söyledi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA